WhatsApp
PAYLAŞ
KAYDIR

Hakkımızda

Mola Camping

Hakkımızda

Çanakkale merkeze bağlı Güzelyalı köyünde bulunan tesisimiz, Çanakkale -İzmir yolu 10. Km de bulunmaktadır. Google haritalarda konum bulunmakta olup, (Google a “mola Camping “ yazmanız yeterli olacaktır) , aracı olmayan müşterilerimizin şehir içi halk otobüsleri ile ulaşması çok kolaydır. Halk otobüsleri yaklaşık 100 metre yakınımıza kadar servis sağlamaktadır. Tesisimizin bulunduğu köyde, birçok alışveriş ihtiyacınızı karşılayabilmeniz için ,kurumsal marketler ve restaurantlar bulunmaktadır. Ayrıca tesisimizin içinde kafeteryamız mevcut olup, fastfood tarzı aparatif ürünlerin yanı sıra, sıcak soğuk meşrubatlarımız bulunmaktadır. Covid 19 tedbirleri kapsamında bir takım kısıtlamalar getirdiğimiz tesisimizde, tüm ülkede olduğu gibi bir süreliğime mangal ve barbekü kullanımı kısıtlanmıştır. Tesisimizde sizlerin kullanması İçin, ortak kullanım, açık mutfaklar ve buzdolapları mevcut olup, tamamen ücretsizdir. 24 saat sıcaksu vardır.Kendi çadırınızı kurmanız halinde yada karavanınız ile misafirimiz olduğunuzda yararlanabileceğiniz ücretsiz imkanlar şu şekildedir;
Sıcak sulu duşlar
WC’ler
Piknik masaları
Sahil duşları
Soyunma kabinler
Wi-Fi
Elektrik (çadırınıza kadar getiriyoruz. Yoğun olduğumuz zamanlarda ara kablo getirmeniz lehinize olacaktır.)
Çadırınızın önüne masa ve sandalye hizmeti
Ortak kullanım Buzdolapları
Çocuklar İçin açık hava sineması
Yemek yapabileceğiniz ortak ocaklar
Plaj
Hamaklar (müsaitlik durumuna göre )
Tank boşaltma
Kullanım suyu

01.
0
BİTEN PROJELER
0
DEVAM EDEN PROJELER
0
MUTLU MÜŞTERİ
0
ÖDÜL

EKİBİMİZ

02.

MÜŞTERİ GÖRÜŞLERİ

Murat ÖKTEMİ - Esnaf

Daha önceden burada kaldım Güzelyalı gibi bir yer için fazlasıyla güzel bir mekan mangalını evinin önünde yapabiliyorsun plajın mükemmel 5 yıldızlı otel yerine kalınabilecek en güzel yer çok memnunum :)

Burçin ÖZGÜLEN - Öğretmen

Aile olarak veya arkadaşlara geçireceğiniz bir tatil için çok güzel ortamı da çok güzel wc temiz duş yerleri temiz ortak buzdolabı mevcut mutfağı var kısacası tavsiye ediyorum.

03.
Copyright © 2020. Her Hakkı Saklıdır. kopyalanması, çoğaltılması ve dağıtılması halinde yasal haklarımız işletilecektir.
ÜSTE ÇIK